„Investice do vzdělávání nesou nejvyšší úrok.“ Benjamin Franklin

Jsme moderní vzdělávací agentura

Jsme moderní a otevřené neziskové organizace s aktivním přístupem ke vzdělávání, včetně nových a netradičních metod. Základem naší nabídky je efektivita, kvalita a využitelnost vzdělávacích programů, které jsou akreditované u MV ČR, MŠMT ČR a MPSV ČR. V nabídce naleznete vzdělávání pro podnikatele, veřejnou správu, neziskový sektor i jednotlivce. Veškeré vzdělávacích programy jsme vyvinuli s předními odborníky, erudovanými lektory, tvůrci legislativních norem, a zkušenými experty z praxe.

Jsme dva vzájemně se podporující subjekty se společnou vizí

Jsme jedničkou v celoživotním vzdělávání

Naše semináře, kurzy a další vzdělávací programy vedou lektoři a profesionálové z praxe s těmi nejlepšími referencemi. Pořádáme hojně navštěvované konference a manažerská fóra. Přinášíme inspiraci a možnost sdílet zkušenosti již od června 2004.

Základem naší nabídky je efektivita, kvalita a využitelnost vzdělávacích programů. Mnoho z nich je akreditováno u MV ČR, MŠMT ČR a MPSV ČR. V nabídce naleznete vzdělávání pro veřejnou správu, neziskový sektor, podnikatele i jednotlivce. Veškeré vzdělávací programy vyvíjíme ve spolupráci s předními odborníky, erudovanými lektory, tvůrci legislativních norem, a zkušenými experty z praxe.

Disponuje vzdělávacími centry v Brně a v Praze, včetně vlastních učeben. Máme národní působnost a jsme schopni realizovat vzdělávání po celé republice, máme navázanou efektivní spolupráci ve všech regionech ČR.

Pomáháme Vám stát se efektivními manažery a odborníky ve Vaší profesi!

Kalendář akcí

Květen

Červen 2024

Červenec
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7

10 560 lidí

prošlo našimi kurzy

7 let

připravujeme kurzy pro Vás

956 dní

bylo naplněno našimi akcemi

Pořádáme i kurzy na míru

Máte specifickou potřebu, na kterou chcete vyškolit vaše zaměstnance? Chcete uspořádat kurz přímo na vašem pracovišti?

Máte něco na srdci? Potřebujete poradit? Máte požadavek?

Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni Vám pomoci.